Kontakt

Nomar Zakład Projektowania i Kompletacji Dostaw Marek Nowak                                                                                                        
ul. Belwederczyków 29

51-688 Wrocław


tel.kom. +48 666 02 02 12
tel. +48 71 321 49 43
fax +48 71 792 79 32
 e-mail: nomar@nomar.pl 

NIP 8940000537
REGON 930274476

Zapytaj eksperta
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie poprzez formularz

Dział projektowy

Iwona Sadkowska - Bąk

tel. kom. +48 666 02 02 22

e-mail: iwona@nomar.pl
Maciej Nowak
tel.kom +48 666 02 02 31
e-mail: maciej@nomar.pl

Dział inwestycji - Marcin Nowak
tel.kom. +48 666 02 02 12
e-mail: marcin@nomar.pl

Dział serwisowy - Jacek Durczewski

tel. +48 71 792 79 30
tel. kom. +48 666 02 02 13

e-mail: serwis@nomar.pl

Księgowość - Julita Janecka
tel.kom. +48 666 02 02 16
e-mail: julita@nomar.pl 


Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Treść wiadomości: *
Kraj:
Plik załącznik:
*



Mapa

0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych