Kontakt

Nomar Sp. z o.o. Sp.k                                                                                                       
ul. Belwederczyków 29

51-688 Wrocław


tel.kom. +48 666 02 02 12
tel. +48 71 321 49 43
fax +48 71 792 79 32
 e-mail: nomar@nomar.pl 

NIP 8982241932
REGON 369692555

Numer konta bankowego:

PeKaO S.A. O/ Wrocław Pl. Powstańców Śl. 9

Nr: 75 1240 6670 1111 0010 7888 4600


Zapytaj eksperta
Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy? Prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie poprzez formularz

Dział projektowy

Maciej Nowak
tel.kom +48 666 02 02 31
e-mail: maciej@nomar.pl


Iwona Sadkowska - Bąk

tel. kom. +48 666 02 02 22

e-mail: iwona@nomar.pl

Michał Nowak
tel.kom +48 666 02 02 32
email: michal@nomar.pl

Dział inwestycji - Marcin Nowak
tel.kom. +48 666 02 02 12
e-mail: marcin@nomar.pl

Dział serwisowy - Jacek Durczewski

tel. +48 71 792 79 30
tel. kom. +48 666 02 02 13

e-mail: serwis@nomar.pl

Księgowość - Julita Janecka
tel.kom. +48 666 02 02 16
e-mail: julita@nomar.pl


Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Treść wiadomości: *
Kraj:
Plik załącznik:
*



Mapa

0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych