Kotłownie gazowe


Oferujemy kompleksową realizację inwestycji  w zakresie projektowania, kompletacji dostaw oraz budowy kotłowni gazowych. Naszym klientom zawsze proponujemy pełen zakres usług, który obejmuje:

  • wykonanie projektu budowlanego obejmującego przyłącze oraz kotłownię
  • uzgodnienie dokumentacji
  • budowa kotłowni z odbiorami końcowymi
  • regulacja i równoważenie przepływów w instalacji
  • złożenie dokumentacji do Urzędu Dozoru Technicznego
  • serwis kotłowni, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne


Zlecając nam pełen zakres prac zyskujecie Państwo najwyższą jakość wykonania i rzetelnie sporządzoną dokumentację projektową z obliczeniami i fachowo dobranymi urządzeniami. Przy wykonaniu kotłowni gazowej powyżej 60kW jako obowiązkowe wyposażenie zawsze montujemy system bezpieczeństwa gazu. Daje on pewność, że w przypadku wystąpienia nieszczelności w instalacji zawór szybkozamykający odetnie dopływ gazu a informacja  o nieprawidłowościach błyskawicznie dotrze do serwisu kotłowni.

W myśl obecnie obowiązujących przepisów, nowobudowane kotłownie gazowe o mocy od 60kW do 2000kW mogą być lokalizowane wyłącznie w specjalnie do tego celu przygotowanym pomieszczeniu technicznym, na parterze budynku w budynkach do 4 kondygnacji nadziemnych lub na najwyższej kondygnacji, w budynkach powyżej 4 kondygnacji. W sytuacji kiedy budynek nie odpowiada warunkom technicznym i nie ma możliwości zlokalizowania kotłowni w budynku, naszym klientom oferujemy nasze autorskie rozwiązanie jakim jest moduł grzewczy wieszany na ścianie lub coraz bardziej popularne kotłownie kontenerowe.

 Wszystkie kotłownie gazowe wykonywane przez firmę Nomar, spełniają wymagania określone w Warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, w szczególności § 172, § 176 oraz są zgodne z przepisami aktualnie obowiązujących Polskich Norm i przepisów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod numerem +48 666 02 02 31 lub poprzez adres mailowy nomar@nomar.pl, przygotujemy ofertę cenową.
kotłownia gazowakotłownia gazowakotłownia gazowakotłownia gazowakotłownia gazowakotłownia gazowa
0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych