O nas


Ponad 30 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów

NOMAR Sp. z o.o. działa na rynku od roku 1989. Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów, instalatorów i serwisantów, których doświadczenie w branży ciepłowniczej i instalacyjnej są na najwyższym poziomie. Naszym klientom dajemy gwarancję:

  •  jakości wykonanych usług
  • terminowości
  • niezawodności projektowanych i stosowanych przez nas rozwiązań
  • błyskawicznej reakcji serwisu na zgłoszone awarie

Od samego początku istnienia firmy skupiliśmy się na nowoczesnych rozwiązaniach z branży ciepłowniczej która jest główną specjalizacją naszej firmy. Jako jedni z pierwszych na początku lat 90-tych zaczęliśmy projektować i budować kotłownie opalane olejem opałowym. Wiele firm wzorowało się na naszych osiągnięciach i wykorzystywało nasze rozwiązania jako wzór dla swoich inwestycji.


Specjalizacja:


Firma oferuje kompleksową realizację inwestycji z zakresu budownictwa, ciepłownictwa i instalacji sanitarnych obejmujących projektowanie, kompletacje dostaw, roboty montażowe, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i eksploatacyjny. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego a większość oddawanych do użytków instalacji podlega odbiorom Urzędu Odbioru Technicznego, w których zawsze uczestniczymy.


DO POBRANIA:

Broszura informacyjna                                                                              Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych