Kotłownie kontenerowe, mobilne kotłownie, kotłownia kontenerowa, awaryjne ogrzewanie- budowa, wynajem

Zainteresowanie kotłowniami kontenerowymi wynika z ich szczególnych cech, które odróżniają je od kotłowni tradycyjnych. Są nimi mobilność oraz gotowość do szybkiego podłączenia w miejscu do tego wskazanym.
Nasza firma posiada w swojej ofercie gazowe, olejowe oraz opalane paliwem stałym kotłownie kontenerowe.  Są to gotowe do zamontowania komletne kotłownie o zakresie mocy 100-2000kW. Kotłownie kontenerowe idealnie sprawdzają się jako tymczasowe źródła ciepła na czas trwania inwestycji jak i rozwiązania na stałe.
Na życzenie klienta zaprojektujemy i zbudujemy kotłownię dopasowaną do jego potrzeb.

Główne zalety kotłowni kontenerowej:
  • możliwość błyskawicznego podania ciepła do obiektu
  • całkowite wyposażenie w niezbędne instalacje
  • przystosowanie kotłowni kontenerowej do szybkiego transportu zarówno samochodowego jak i kolejowego
  • brak konieczności posadowienia kotłowni na fundamencie
  • oszczędność miejsca w budynku
  • dzięki współpracy z architektami możliwość dopasowania kontenera do charakteru otoczenia kotłowni
  • w przypadku ciepła technologicznego zachowanie ciągłości produkcji

Nasze kotłownie kontenerowe spełniają wszystkie wymagania jeśli chodzi o konstrukcję. Przy każdym projekcie nowej kotłowni bierzemy pod uwagę względy pożarowe, akustykę i termoizolację danej kotłowni. Dzięki temu bez obaw możemy je lokalizować w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych oraz innych obiektów o podwyższonym stopniu ryzyka pożarowego.
W kotłowniach na olej opałowy, magazyn paliwa jest oddzielony od pomieszczenia kotłowni ścianką o podwyższonej odporności EI a same zbiorniki stoją w szczelnej wannie olejowej, chroniącej przed wyciekiem oleju.
W miejscach gdzie wymagana jest wyjątkowa estetyka otoczenia, na życzenie klienta kotłownia może zostać dopasowana do architektury obiektów sąsiadujących. W tym celu  kontener może zostać obłożony płytą elewacyjną imitującą kamień, drewno lub inny szlachetny materiał.
W swoim portfolio mamy m.in realizacje dla Fortum Wrocław, Gminy Krośnice, gospodarstw rolnych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych jak i dużych zakładów produkcyjnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami +48 666 02 02 31 lub +48 666 02 02 32.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym autorskim rozwiązaniem jakim są moduły grzewcze wieszane na ścianie budynku LINK

Gazowa kotłownia kontenerowa 800kW - 3 obiegi grzewczeGazowa kotłownia kontenerowaGazowa kotłownia kontenerowaKotłownia na przyczepie - generator ciepłaKontenerowa kotłownia kontenerowa z magazynem oleju o pojemności 10tyś litrów i ścianą oddzielenia pożarowegoKotłownia w kontenerze o mocy 500kWosiedlowa kotłownia kontenerowa o mocy 2,0MWKotłownia mobilna na przyczepie - awaryjne źródło ciepłaKotłownia kontenerowa o mocy 1,5MWKotłownia kontenerowa gazowa o mocy 1,5MWKotłownia kontenerowa 500kWKotłownia kontenerowa 500kWKotłownia kontenerowa 500kWKotłownia kontenerowa o mocy 1,50MWolejowa kotłownia kontenerowamagazyn olejukotłownia kontenerowamontaż kotłowni w miejscu wpięcia do sieciOlejowa kotłownia kontenerowa - 2 funkcyjnaKotłownia kontenerowa (moduł grzewczy) wieszana na ścianieOlejowa kotłownia kontenerowa - moc 430kWOlejowa kotłownia konteerowa o mocy 430kWMagazyn oleju ze szczelną wanną olejowąkotłownia kontenerowakotłownia kontenerowaKotłownia kontenerowa o mocy 800kW
0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych