Moduły grzewcze

Nasza firma oprócz konwencjonalnych rozwiązań posiada w swojej ofercie moduły grzewcze czyli kotłownie kontenerowe wieszane na ścianie budynku tzw. moduły grzewcze. Ich zastosowanie wiąże się najczęściej z brakiem miejca na kotłownię w budynku:
- brak szachtów wentylacyjnego i kominowego
- brak możliwości doprowadzenia mediów 
Nasze rozwiązania stosujemy również w sytuacjach gdy nie udaje się uzyskać zgody na dostawienie do budynku kotłowni wolnostojącej. Najczęściej wynika to z gęstej zabudowy oraz braku miejsca w najbliższym otoczeniu ogrzewanego obiektu. Moduły grzewcze wykonywane przez firmę Nomar charakteryzują się małymi gabarytami w porównaniu do kotłowni podobnej mocy lokalizowanych w budynkach.
W naszej ofercie znajdują się moduły w zakresie mocy 25-500kW
Główne zalety takiego rozwiązania:
  • łatwy dostęp serwisanta do urządzeń
  • bezpieczeństwo użytkowania dzięki zastosowaniu aktywnych systemów bezpieczeństwa gazu z elektrozaworem odcinającym dopływ gazu do kotła
  • oszczędność miejsca w budynku. W przypadku modułów 2-funkcyjnych w budynku znajduje się jedynie węzeł przygotowania c.w.u. z zasobnikami natomiast w przypadku modułów 1-funkcyjnych miejsce w budynku nie jest potrzebne.
  • szybszy proces uzgadniania dokumentacji projektowej. Instalacje gazowa i spalinowa poza obrębem budynku
  • kondensacyjna technologia dająca realne ozczędności przy zużyciu gazu
  • dzięki współpracy z architektami możliwość dopasowania kontenera do charakteru otoczenia kotłowni
Jeśli jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i umów się na prezentację zrealizowanych przez nas inwestycji.

0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych