Dział serwisowy

Firma Nomar  posiada wydzieloną komórkę serwisową, która zajmuje się serwisem gwarancyjnym, pogwarancyjnym i eksploatacyjnym. Świadczymy usługi od ponad 25 lat. Nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie klientów nie mają sobie równych. Nasza współpraca z klientem zaczyna się od zgłoszenia awarii. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja by zgłoszenie na nasz numer awaryjny pozostało bez odzewu. Dzwoniąc do naszej firmy klient może mieć pewność, że połączy się z osobą przeszkoloną i kompetentną do rozwiązywania wszelkich problemów z branży ciepłowniczej. Firma Nomar oferuje swoje usługi serwisowe i wsparcie w potrzebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku…gwarantowane.
Po dokonaniu oględzin i stwierdzeniu jaki typ awarii wystąpił szacujemy koszt naprawy i przedstawiamy klientowi koszt i szacowany czas naprawy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę i ją usunąć. W przypadku poważniejszych awarii posiadamy własne nagrzewnice olejowe i gazowe oraz mobilne kotłownie kontenerowe, których możemy użyć aby nie dopuścić do zamarznięcia instalacji w obiekcie.

 

„(...)Nigdy nie zostawiliśmy naszego klienta w potrzebie a zdarzały się awarie przy 20 stopniowym mrozie w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia(...)” – właściciel firmy inż. Marek Nowak

 

W zakres wykonywanych prac serwisu wchodzą:

 

Automatyka kotłów:

 

 • projekty i wykonawstwo szaf sterowniczych
 • automatyka kotłowa i obiegowa na bazie sterowników europejskich
 • wizualizacja procesów technologicznych i produkcji ciepła

 

Serwis kotłów parowych, wodnych, palników i urządzeń wykonawczych:

 

 • przeglądy okresowe (umowy i zlecenia)
 • przeglądy roczne
 • dobór urządzeń (doradztwo techniczne)
 • remonty bieżące i kapitalne
 • czyszczenie chemiczne kotłów i instalacji za pomocą chemikaliów o niskiej agresywności
 • próby ciśnieniowe urządzeń (uprawnienia UDT) oraz asysta przy rewizjach wewnętrznych (pomiary)
 • kontrola szczelności instalacji gazowych (protokoły do książki obiektu)
 • regulacje palników i analizy spalin profesjonalnym sprzętem
 
Dzięki bezpośredniej współpracy z czołowymi producentami urządzeń grzewczych firma posiada w stałej sprzedaży części zamienne do większości typów palników. Dysponujemy dobrej klasy sprzętem pomiarowym: elektronicznymi analizatorami spalin MSI 150, zestawami firmy Bacharach, MRU, wykrywaczami gazu Leakator 10.
Obecnie obsługujemy ponad 300 kotłowni olejowych i gazowych.

 

Każda zgłoszona do serwisu awaria usuwana jest w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia na terenie Wrocławia i okolic, w pozostałych kotłowniach do 8 godzin. Pierwszeństwo usuwania awarii w przypadku wielu zgłoszeń mają nasi stali klienci, którzy podpisali umowę na serwis eksploatacyjny oraz klienci w okresie gwarancji serwisowanych przez nas urządzeń.

 

Pracownicy serwisu wyposażeni są w samochody i urządzenia łączności bezprzewodowej, co umożliwia im bezpośredni i stały kontakt z firmą. Wszystkie samochody wyposażone są w system lokalizacji GPS skonfigurowany z wielofunkcyjną platformą internetową, dzięki której możliwa jest lokalizacja pojazdów oraz zarządzanie flotą i szybszy dojazd w miejsce awarii.  Poza godzinami pracy biura awarie zgłaszane są na telefon komórkowy dyżurnego serwisu: 0-666-02-02-35. Firma posiada wszystkie niezbędne części zamienne do kotłów, palników oraz automatyki pogodowej.

 

Zapraszamy do stałej współpracy na warunkach dostosowywanych indywidualnie do każdego klienta. Dla stałych klientów gwarantujemy darmowe wsparcie techniczne i konsultacje telefoniczne.

0
lat
Doświadczenia na rynku, tysiące zadowolonych klientów
0
ponad
Zrealizowanych inwestycji w branży instalacyjnej i budowlanej
0
na dobę
Serwis urządzeń grzewczych dla przemysłu i klientów indywidualnych